Weekend Eesti OÜ

Weekend Eesti OÜ on edukas ja kiiresti arenev vabaaja- ning spordikaupade jaemüügiga tegelev kauplustekett. Esimene Weekend kauplus avati 2007. aastal, tänaseks oleme kasvanud 9 kauplusega ettevõtteks, omades esindusi Tallinnas, Tartus, Rakveres, Raplas, Paides, Pärnus, Võrus ja Valgas. Tegeleme jätkuvalt kauplusteketi laiendamisega ja uute poodide avamisega. Meil töötab üle 40 kogenud ja kõrgelt motiveeritud töötaja, kes kõik panustavad klientide parema teeninduse ja ettevõtte eduka arengu nimel.

 

E-kaubandus

Alustasime e-kaubandusega 2011. aasta kevadel. Tänaseks on valminud lihtne ja mugav jalatsite e-pood ning selle tegevust toetavad kauplus/laod Tallinnas ja Tartus, kus saate veebipoes olevaid kaupu näha, proovida ja osta, samuti ümber vahetada ning kuhu olete teretulnud pöörduma mistahes probleemide korral. Meie ostukeskkond veebis on lihtne, et igas vanuses klient saaks mugavalt ostu sooritada kodust väljumata. 2016 aastal avasime e-poe https://www.weekendshoes.lv/ Lätis.

 

Tooted

Müüme tuntud ja usaldusväärsete brändide tooteid nagu Nike, Puma, Adidas, Columbia, Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Bronx, Mustang, New Balance, Reebok, Skechers jne. Meie kaubavalikus on jalatseid kogu perele mitmekülgseks ja kvaliteetseks vaba aja veetmiseks, tööl käimiseks või tervisespordiks. Weekendi e-poest leiate kingad, saapad, spordijalatsid, vabaajajalatsid ja muud jalatsid nii naistele, meestele kui lastele Eesti parima hinnaga. Kollektsioon vahetub kaks korda aastas ja loomulikult täiustame tootevalikut pidevalt lähtudes meie klientide soovidest ning tagasisidest.

 

MARILYN
Kontori boss ehk kontrollib ja juhib kõike, mis e-poes toimub. Lisaks on ta meie kontori botaanik.

MARIT
Kõige multifunktsionaalsem assistent ja parim probleemide lahendaja. Ja muidugi lahke elutarkuste jagaja.

MERIKE
Tagastused ja vahetused käivad just tema kaudu. Kontori kõige rahulikum inimene ja lisaks on tal sahtlis alati midagi magusat.

TÕNIS
Meie IT guru ehk arvutite taltsutaja ja printerite hirm. Ükski IT probleem ei jää tema osavate käte all lahendamata. 

MARGE
Kontori nobenäpp ja sõnasepp. Kõik tooted saavad endale kirjelduse just tänu temale. Lisaks on teda võimatu mitte kuulda. 

FERIDE
Kõik tellimused saavad alati pakitud ja kliendid teenindatud. "Kus härga näed, sealt tõtta ja haara!" - see iseloomustab teda kõige paremini. 

 

 

Suundu tagasi avalehele >>