Meist

Weekend Eesti OÜ on edukas ja kiiresti arenev jalatsite ja riiete jaemüügiga tegelev kauplustekett. Esimene WeekendShoes kauplus avati 2007. aastal, tänaseks oleme kasvanud 11 kauplusega ettevõtteks, omades esindusi Tallinnas, Tartus, Rakveres, Jõhvis, Raplas, Paides, Pärnus, Võrus ja Valgas. Tegeleme jätkuvalt kauplusteketi laiendamisega ja uute poodide avamisega. Meil töötab üle 100 kogenud ja kõrgelt motiveeritud töötaja, kes kõik panustavad klientide parema teeninduse ja ettevõtte eduka arengu nimel.

 

E-kaubandus

Alustasime e-kaubandusega 2011. aasta kevadel. Tänaseks oleme kasvanud Baltikumi juhtivaks jalatsite ja riiete e-poeks, mille tegevust toetavad kauplused, kus saate veebipoes olevaid kaupu näha, proovida ja osta, samuti ümber vahetada ning kuhu olete teretulnud pöörduma mistahes probleemide korral. Meie ostukeskkond veebis on lihtne, et igas vanuses klient saaks mugavalt ostu sooritada kodust väljumata. 2016 aastal avasime e-poe https://www.weekendshoes.lv/ Lätis ja 2017 Leedus https://www.weekendshoes.lt/

 

Tooted

Müüme tuntud ja usaldusväärsete brändide tooteid nagu Nike, Puma, Adidas, Columbia, Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Mustang, New Balance, Reebok, Skechers jne. Meie kaubavalikus on jalatseid ning riideid kogu perele mitmekülgseks ja kvaliteetseks vaba aja veetmiseks, tööl käimiseks või tervisespordiks. WeekendShoes e-poest leiate kingad, saapad, spordijalatsid, vabaajajalatsid ja muud jalatsid nii naistele, meestele kui lastele Eesti parima hinnaga. Kollektsioon vahetub kaks korda aastas ja loomulikult täiustame tootevalikut pidevalt lähtudes meie klientide soovidest ning tagasisidest.

Üles