Kontakt

Seoses Eestis kehtestatud eriolukorraga anname teada, et valides tarneviisiks "Tulen ise järele WeekendShoes kauplusesse" on kaupluste avamisajad erinevad, võrreldes tavapäraste lahtioleku aegadega. Täpsem info tellimust vormistades kaupluste loendis.

Pärnu mnt 153,Tallinn 11624
(Järve Keskuse ja Circle K kõrval)
Telefon 652 4094
E-R 10:00-20:00
L-P 10:00-18:00
jarve@weekendshoes.ee
Paldiski mnt 102, Tallinn 10112
(Rocca al Mare Keskus)
Telefon 6026939
E-P 10:00-21:00
rocca@weekendshoes.ee
Tartu mnt 87, Tallinn 10112
(Sikupilli Keskus)
Telefon 6707055
E-P 10:00-20:00
sikupilli@weekendshoes.ee
Turu 14, Tartu 51014
Telefon 733 1113
E-R 10:00-20:00
L-P 10:00-18:00
tartu@weekendshoes.ee
Papiniidu 8/10, Pärnu 80010
(Kaubamajakas),
Telefon 445 6070
E-L 10:00-20:00
P 10:00-18:00
kaubamajakas@weekendshoes.ee
Haljala tee 4, Tõrremäe küla
Rakvere vald 44415
Telefon 326 0517
E-P 10:00-20:00
rakvere@weekendshoes.ee
Kooli 6, Võru 65609
Telefon 786 4100
E-R 10:00-19:00
L 10:00-18:00
P 10:00-16:00
voru@weekendshoes.ee
Tallinna mnt 4, Rapla 79513
Telefon 489 0805
E-L 10:00-19:00
P 10:00-18:00
rapla@weekendshoes.ee
Pärnu 6, Paide 72712
Telefon 385 3205
E-R 10:00-18:00
L 09:00-15:00
paide@weekendshoes.ee
Raja 5, Valga 68203
Telefon 766 1255
E-R 10:00-19:00
L 10:00-17:00
P 10:00-15:00
valga@weekendshoes.ee
Puru tee 1, Jõhvi 41534
Telefon 332 0123
E-L 10:00-20:00
P 10:00-19:00
johvi@weekendshoes.ee
Niine 4a, Rakvere 44313, Eesti 
Telefon 322 3889
Reg. 11687767
KMKR: EE101308591
info@weekendshoes.ee

Üles