Kohaletoimetamine

Peale Lepingu jõustumist, eeldusel, et klient on nõustunud müügitingimustega ning Weekend Eesti OÜ arveldusarvele on laekunud 100% kauba maksumusest, toimetatakse tooted kohale Kliendi poolt tellimuses esitatud aadressil.

Kliendil on võimalik valida 3 kohaletoimetamise viisi vahel:

  • Venipak kulleri vahendusel Eesti Vabariigi piires - 3,99€.
  • Omniva pakiautomaadi vahendusel Eesti Vabariigi piires 2,99€.
  • SmartPOST pakiautomaadi vahendusel Eesti Vabariigi piires - 2,99€.
  • SmartPOST pakiautomaadi vahendusel Soome Vabariigi piires - 9,99€.

Tellitud kaup pakitakse 24 tunni jooksul peale ülekande laekumist Weekend Eesti OÜ arveldusarvele.

Postitused tehakse E-R kell 15.00-18.00

TASUTA transport Omniva pakiautomaati, kui tellimus on üle 69€.

Kaup jõuab kohale vastavalt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisile:

  • Venipak kulleri vahendusel postitamisele hiljemalt ülejärgneval tööpäeval.
  • Smartpost ja Omniva pakiautomaadi vahendusel postitamisele hiljemalt ülejärgneval tööpäeval k.a Saaremaa ja Hiiumaa.

Koostöös SmartPOSTi ja Omnivaga saab Klient kauba tellida pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel tuleb nimekirjast valida lähim pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Pakk saabub 2 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasumist. Paki saabumisel saadetakse Kliendi mobiilile teade ning isiklik uksekood. Kliendil tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Klient ei ole pakki 7 päeva jooksul väljastanud, tagastatakse see jalatsipoele. Kui pakk on jalatsipoele tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Kliendil postikulu uuesti tasuda.

Weekend vastutab tellitud ja ostetud kauba eest selle transportimise jooksul, kauba kättesaamise hetkest pakiautomaadist või kullerilt läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle tellijale. Juhul, kui tellija on kauba kättesaajana märkinud kellegi kolmanda isiku (näiteks kingituse saaja), kinnitab ta vastava korralduse andmisega, et nimetatud kolmas isik võtab endale kauba vastuvõtmise kohustuse ja vastutuse selle juhusliku kahjustumise ja/või hävimise riski eest alates kauba vastuvõtmisest pakiautomaadist või kullerilt. Weekend ei saa tellimusi tagasi kutsuda pärast kauba väljasaatmist (s.t. juhul, kui kaup on tellijale välja saadetud, jääb kohaletoimetamiskulu tellija kanda ning kauba mittesobimise korral kehtib talle vaid tavapärane 14-päevane tagastamisõigus).

 

Üles