Korduma kippuvad küsimused

Kas e-poes müüdavad tooted on olemas ka mõnes kaupluses?

Jah, e-poes müüdavaid tooteid saab tulla ostma ka Weekendi kauplustesse. Igal tootel on detailvaates nupu "Lisa ostukorvi" all link "vaata saadavust kauplustes" millele klikates on näha millisese kaupluses toode on saadaval.

Kas e-poe hinnad kehtivad kõikides Weekendi kauplustes?

See sõltub konkreetsets tootest. Iga toote detailvaates on nupu "Lisa ostukorvi" kohal info toote hinna kehtivuse kohta erinevates kauplustes.

Kuidas leida endale sobiv suurus?

Suuruse valimise õpetuse leiate iga toote detailvatest nupu "suuruse info" alt, kus on välja toodud iga konkreetse toote suurused ja soovitused suuruse valikuks.

Kui kiiresti jõuavad ostetud kaubad kohale?

Kõik müüdavad kaubad on meie kauplustes olemas ja postitatakse tellimuse tegemise või sellele järgneval tööpäeval. Reeglina jõuab toode kliendini 1-2 tööpäevaga.

Mis teha kui tellitud toode ei sobi?

Kõige lihtsam ja kiirem viis on minna lähimasse Weekendi poodi ja toode seal sobiva vastu ringi vahetada või tagastada. Kui olete tellinud toote Smartposti või Omniva vahendusel on teil võimalik toode sama postiautomaadiga meile tasuta tagastada. Muudel juhtudel tuleb toode saata meie Rakvere kontorisse, Seminari 18.

Miks ma ei ole saanud tellimuse kinnitust e-posti aadressile?

Kui tellimuse kinnitus ei ole tulnud e-posti aadressile, siis on läinud see rämpsposti/spam kausta.