Weekendshoes.ee jalatsipood ja mitte ainult

Mis on meie eesmärk?! Ma arvan, et meie kõige suurem siht on teha inimeste elu lihtsamaks ja mugavamaks. Õnnelikkus ja rahulolu käivad sinna kirsina juurde.Tänapäeva ääretult kiires ühiskonnas ei ole meil tihtipeale aega, et otsida oma jalale mugavaid, sobivaid ja visuaali paitavaid jalatseid, käies selleks ühest kauplusest teise. Nii lihtne on avada kasvõi varahommikul või südaöösel arvuti, teha endale näiteks üks meega tee ja nautida selle kõrvale ühtlasi ka jalatsite ning ülerõivaste valikut. Minu arvates on ääretult mugav see, et ei pea enese aega kulutama üleliigsele, vaid erinevad filtrid sisestades, kuvab meie e-pood silmadele ainult seda, mida just Sina ise valid-see säästab üleliigsest nn. mürast, mida igapäeva elu meile niigi ohtralt ette söödab. 

Meie kaubavalikus ei ole muidugi ainult jalatsid ja ülerõivad, vaid meil on ka kvaliteetset, puuvillast pesu, sokke, sooja pesu, jalatsi- ja ülerõivaste hooldustooteid, susse, kotte, kohvreid, mütse, salle, käekotte, koolikotte, palle, püksirihmasid, rannarätikuid... ja meie toodete valik laieneb jõudsalt. Me näeme, kui väga meie kliendid seda hindavad, et neile on selline mugavus loodud. Ja meie hindame oma kliente väga! :)

Vahel ikka juhtub mõni inimlik viperus, aga seda juhtub ju kõigi igapäevaelus ja -tegemistes. Muidugi võiks olla tegemised ilma ühegi veata, aga me püüdleme selle poole ja anname endist parima, et keegi ei peaks kunagi kurvastama. Ja muidugi on meie endi rõõm kordades suurem, kui saame oma hetkeks kurvastanud kliendid, jälle rahulolevalt naeratama panna. :)

Oma uue ja laieneva tootevaliku, paneme me kokku, mõtlemaks väga laialt - pakkumaks võimalusi soetada omale kvaliteetseid rõivaid ja jalatseid erinevate rahaliste võimalustega inimestele-mugavuse kättesaadavus ei tohiks oleneda ainult sissetulekute suurusest. Soovime pakkuda kvaliteeti mõistliku hinnaga. Soovime, et meie pakutavast tootevalikust leiaksid enestele mugavaid, silmapaistvaid ja ka klassikalisi jalavarje erinevate maitsetega ning erinevate maailmavaadetega inimesed. Soovime, et iga inimene, kes meie lehele jõuab, leiaks enda maitsele midagi sobivat - on ta siis tavaline koduperenaine, remonditöökoja mees, lasteaia laps või koolijüts, jurist või Proua President ise.

 

 

Tagasi avalehele >>