WeekendShoes.ee blog

 

Jälle jalad külmetavad?!

 

Väljas on ilus ilm, tõttad välja, aga oh õudust, 15 minuti pärast jalad külmetavad ja kipuvad märjaks saama.
Lahendusena on passlik soetada enese vajadustele vastavad talvesaapad, mida saab kanda mitu head hooaega ja mis on nagu truud sõbrad, kes alati hoolitsevad ja kaitsevad. Meie siin Weekendis peame lugu kvaliteetsetest jalavarjudest ja heast tujust samuti! Ja hea tuju on siis garanteeritud, kui on hea olla. :)
Meil on lai tootevalik, pakkumaks kaitset ja soojust, et teil oleks ka hea ja mõnus väljas jalutada, lastega mürada, kihutada kelgu- või suusamäel või tehes just seda, mida iga inimese süda teha soovib, nii et kiika julgelt valikut!


Vastavalt meie talvele, mis kohati on rohkem vihmas, kui lumes sumamine, siis peaks alati arvestama saapa veepidavusega. Tihtipeale on inimestel külmetavad jalad ja kehv vereringe, saapa valikul päris keeruline, kui jalgu tavaliseltki eriti soojaks ei saa, eksju?! Jalgadele soovitame vereringe elavdamiseks teha õhtuti kaasa poolt massaazi, sellest on pikemas perspektiivis palju abi-omavahelistele suhetele ja soojadele jalgadele samuti. Teed võib ka julgelt protseduuri ajal juua, eriti hea oleks, kui see oleks mee, sidruni ja ingveriga! :)


Aga siis edasi saabastest ja erinevatest tehnoloogiatest, millest siia kirjutan väikese valiku. On loodud OMNI heat tehnoloogial põhinev vooder, mis peegeldab jalalt tuleva soojuse jalale tagasi, soovitame soojalt tehnoloogiaga tutvuda. a.w.s. Reset Foam sisetald on ülipehme ja võtab kiiresti jalakuju, mis tagab jällegi jalale pikema mugavuse, Techlite vahetald on disainitud ekstra põrutusi pehmendama ja jalga kaitsma, a.w.s. 360 Grip mustriline välistald tagab alati hea haarduvuse nii lumel, jääl, kui ka poristes tingimustes, a.w.s. Waterproof muudab jalatsid veekindlaks. Või siis on saapaid, mille sisemuses on kasutatud naturaalset ja ehedat villa. Vill hoiab juba looduslikult hästi sooja ja soojendab ka, samas laseb jalal hingata. Suureks abiks on veel termosokid, mis samuti reguleerivad jala temperatuuri ja juhivad tekkida võiva niiskuse kiirelt sokist välja ja kui saabas on õige, siis tegeleb edasise niiskusega edasi saabas. :)

Praegusel ajal on loodud talvesaapaid, mis paistavad tekstiilist, aga on veekindluse võimekusega. Soovitame märgata ka talla tehnoloogiat, mis lõppkokkuvõttes mängib samuti väga suurt rolli, kuna libedaga tahaksid ju õhtu lõpuks kõik jalgele jääda! Ärge kartke uurida ja küsida ning tahta rohkem teada nii olulistest asjadest nagu on jalatsid, mis peaksid teile pakkuma igapäevast turvalisust, nii soojuse, kuivuse kui ka haakuvuse osas.


Kirjutage, helistage ja küsige nõu, leiame koos õiged jalavarjud, et te ikka ja alati laialt naerataksite! :)

 

Tagasi avalehele >> 

______________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Weekendshoes.ee jalatsipood ja mitte ainult

Mis on meie eesmärk?! Ma arvan, et meie kõige suurem siht on teha inimeste elu lihtsamaks ja mugavamaks. Õnnelikkus ja rahulolu käivad sinna kirsina juurde.Tänapäeva ääretult kiires ühiskonnas ei ole meil tihtipeale aega, et otsida oma jalale mugavaid, sobivaid ja visuaali paitavaid jalatseid, käies selleks ühest kauplusest teise. Nii lihtne on avada kasvõi varahommikul või südaöösel arvuti, teha endale näiteks üks meega tee ja nautida selle kõrvale ühtlasi ka jalatsite ning ülerõivaste valikut. Minu arvates on ääretult mugav see, et ei pea enese aega kulutama üleliigsele, vaid erinevad filtrid sisestades, kuvab meie e-pood silmadele ainult seda, mida just Sina ise valid-see säästab üleliigsest nn. mürast, mida igapäeva elu meile niigi ohtralt ette söödab. 

Meie kaubavalikus ei ole muidugi ainult jalatsid ja ülerõivad, vaid meil on ka kvaliteetset, puuvillast pesu, sokke, sooja pesu, jalatsi- ja ülerõivaste hooldustooteid, susse, kotte, kohvreid, mütse, salle, käekotte, koolikotte, palle, püksirihmasid, rannarätikuid... ja meie toodete valik laieneb jõudsalt. Me näeme, kui väga meie kliendid seda hindavad, et neile on selline mugavus loodud. Ja meie hindame oma kliente väga! :)

Vahel ikka juhtub mõni inimlik viperus, aga seda juhtub ju kõigi igapäevaelus ja -tegemistes. Muidugi võiks olla tegemised ilma ühegi veata, aga me püüdleme selle poole ja anname endist parima, et keegi ei peaks kunagi kurvastama. Ja muidugi on meie endi rõõm kordades suurem, kui saame oma hetkeks kurvastanud kliendid, jälle rahulolevalt naeratama panna. :)

Oma uue ja laieneva tootevaliku, paneme me kokku, mõtlemaks väga laialt - pakkumaks võimalusi soetada omale kvaliteetseid rõivaid ja jalatseid erinevate rahaliste võimalustega inimestele-mugavuse kättesaadavus ei tohiks oleneda ainult sissetulekute suurusest. Soovime pakkuda kvaliteeti mõistliku hinnaga. Soovime, et meie pakutavast tootevalikust leiaksid enestele mugavaid, silmapaistvaid ja ka klassikalisi jalavarje erinevate maitsetega ning erinevate maailmavaadetega inimesed. Soovime, et iga inimene, kes meie lehele jõuab, leiaks enda maitsele midagi sobivat - on ta siis tavaline koduperenaine, remonditöökoja mees, lasteaia laps või koolijüts, jurist või Proua President ise.

 

 

Tagasi avalehele >>